MMORSKA Rejestracje jachtów i łodzi w REJA24
Rejestrujemy Jachty i Łodzie w REJA24
  • Zarejestruj jednostkę w REJA24

    Przejrzysty formularz, bezpieczne załączniki, ochrona danych i sprawna płatność. Poznaj nasz formularz rejestracji. Już tylko mały krok dzieli Cię od zarejestrowania swojej łodzi lub żaglówki.

REJA24nie ma dla nas tajemnic

Rejestrujemy jachty, łodzie i skutery wodne w REJA24. Bez bólu głowy. Bez zbędnych formalności.

Wypełnij Wniosek Online

To musisz wiedzieć!

Kilka ważnych zapisów z Regulaminu Świadczenia Usług, które musisz znać przed zleceniem nam usługi.

Terminy

Zgodnie z przepisami prawa urząd ma 7 dni na wystawienie zaświadczenia. W międzyczasie może wezwać do uzupełnienia braków w dokumentacji lub złożenia wyjaśnień i tym samym podać kolejne 7 dni na rozpatrzenie sprawy.

Odpowiedzialność

Wnioski składamy w Twoim imieniu bez zbędnej zwłoki. Dokładamy należytej staranności by wnioski trafiały do urzędów, które na dany moment mają moce przerobowe. Niestety nie odpowiadamy za nieobecność urzędników lub inne kwestie leżące po stronie organów administracji, które mogą przyczynić się do opóźnień

Planowanie

Staramy się, ale nie zawsze możemy dokonać cudu i otrzymać dla Ciebie dokument w ciągu 2-3 dni roboczych. Jeśli masz naprawdę pilny przypadek lub jesteś ograniczony/a terminem, daj nam znać wcześniej. Sprawdzimy, co da się zrobić.

A kolega miał od razu...

Oczywiście, historii jest wiele ale także i rodzajów spraw. Nie można porównywać nowej łodzi motorowej ze świeżą dokumentacją z modelem sprzed 20 lat, do którego ciężko o dane. Nie można także porównywać ze sobą urzędników! Co urząd to historia - niezależnie od podstaw prawnych, na podstawie których wydawane są decyzje administracyjne.